Solar Power Bank -
SPB18

SPB18, czyli innowacyjny Solar Power Bank – słoneczny power bank – to rewolucyjne urządzenie, które łączy w sobie możliwości magazynowania energii, ładowania za pomocą paneli słonecznych oraz późniejszego przekazywania energii poszczególnym urządzeniom.

karta katalogowa
Solar Power Bank SPB18kup online
Sanyu SPH50 F Ikony

Solar Power Bank SPB18 to nowoczesne rozwiązanie, które wprowadza systemy fotowoltaiczne na nowy poziom rozwoju. Każdy, kto do tej pory obawiał się, że energia z paneli słonecznych może zostać jedynie wykorzystana na bieżąco lub musi zostać odesłana do ogólnokrajowego systemu, może skorzystać z tego innowacyjnego urządzenia.

Pozwala ono na magazynowanie energii dzięki wygodnym bateriom litowo-jonowym. Zostały połączone w wygodną formę niewielkiej, kompaktowej szafeczki, dzięki czemu zajmują niewiele miejsca. Jednocześnie są w stanie gromadzić energię w sposób bezpieczny, nie ulegając zwarciom, przepięciom ani przeładowaniu.

Konstrukcja ze znanymi ze stabilności i bezpieczeństwa ogniwami litowymi LiFePO4, monitorowanymi przez najnowocześniejszy system zarządzania akumulatorami, który zapobiega przeładowaniu, przetężeniu i zwarciom.

Zawiera fabrycznie zainstalowany moduł optymalizacji ładowania słonecznego, który działa jako urządzenie do śledzenia punktu maksymalnej mocy (MPPT), co zapewnia do 40% krótsze czasy ładowania.

Wyższa pojemność zapewnia większość kompatybilność z bardziej energochłonnymi urządzeniami, a najnowsze rozwiązanie USB-C Power Delivery umożliwia ładowanie większych urządzeń USB, takich jak laptopy.

Zawiera wiele zabezpieczeń, które obejmują zwarcie, przeciążenie i przegrzanie oraz raportowanie kodów błędów.

Ogniwa litowe

Ogniwa litowo-jonowe są znane ze swoich wysokich zdolności do magazynowania energii elektrycznej. Wykorzystujący je Solar Power Bank jest w stanie zmagazynować nawet 6400 Wh energii, co pozwala na jej późniejsze wykorzystanie do obsługi różnych urządzeń, przy mocy wyjściowej sięgającej nawet 3 kW.

Zoptymalizowane ładowanie słoneczne

Solar Power Bank łączy w sobie możliwości magazynu energii oraz falownika. Dzięki wbudowanemu systemowi MPPT (śledzenie punktu maksymalnej mocy) działa w sposób zoptymalizowany, a jego ładowanie jest krótsze nawet o 40% w porównaniu do innych metod ładowania magazynów energii.

Kompatybilność

Power banki zazwyczaj wykorzystywane są do ładowania niewielkich urządzeń elektronicznych. Jednak SPB18 został tak zoptymalizowany, aby doskonale współpracował nawet z większymi urządzeniami. Pozwala na wykorzystywanie energii za pomocą różnych podłączeń, w tym coraz bardziej popularnego USB-C.

Bezpieczeństwo

Ważną cechą Solar Power Bank SPB18 jest wysoki poziom bezpieczeństwa, który został zagwarantowany przez automatycznie działające systemy zabezpieczające. Dzięki temu SPB18 nie ulega zwarciom, przepięciom ani przegrzaniu. Posiada także możliwość raportowania błędów.

Galeria zdjęć

Solar Power Bank SPB18

Zdjęcia 360 wkrtóce...

Solar Power Bank SPB18

Solar Power Bank jest urządzeniem, które odpowiada na wszystkie potrzeby najbardziej nowoczesnych systemów urządzeń elektronicznych. Kiedy brakuje mocy, pozwala na ich ładowanie, co przekłada się na ciągłą pracę bez przypadkowych przerw. Jest przy tym urządzeniem bardzo wydajnym, które umożliwia nawet 99 cyklów ładowania standardowego notebooka.

Ważną cechą SPB18 jest możliwość ładowania ogniw litowo-jonowych dzięki energii słonecznej. Łącząc w sobie funkcję falownika, SPB18 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych osób, które chciałyby gromadzić energię w sposób ekonomiczny i ekologiczny. Nie tylko ogranicza wydatki na prąd, ale też nie powoduje emisji szkodliwych produktów. Wszystko dlatego, że korzysta z „zielonej energii” z odnawialnego źródła, jakim jest słońce.

Systemy wbudowanych zabezpieczeń i raportowania błędów, podobnie jak szeroki zakres temperatur pracy oraz odporność na wilgotne środowisko gwarantują, że niezależnie od warunków pracy zawsze będzie tak samo wydajny i niezawodny. Solar Power Bank został zbudowany z myślą o wszystkich użytkownikach, zarówno prywatnych, jak i komercyjnych.

Solar Power Bank SPB18
Sanyu Solar Power Bank

Przekraczaj granice tego,
co możliwe, z nowym Solar
Power Bankiem od Sanyu.

Solar Power Bank SPB18

Rodzina produktów

Falownik solarny Sanyu SPV18 VPM
Falownik solarny Sanyu SPV18 VHM
Falownik solarny Sanyu SPV18 PLUS

Masz pytania?

Nie wahaj się ich zadać! Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiedni falownik lub softstart.

Możesz też liczyć na pomoc przy wdrożeniu sprzętu lub planowaniu parku maszynowego.


Solar Power Bank SPB18kup online