Select Page

Seria SX1000 (economic)

Energooszczędny, ekonomiczny, skalarny falownik serii SX1000 dostępny w wersji 1-faz. (1x230V) lub 3-faz. (3x400V), produkowany dla mocy od 0,4kW do 5,5kW

więcej

Seria SX2000 (wektor)

Sterowany wektorowo i skalarnie falownik serii SX2000 dostępny w wersji 1-faz. (1x230V) lub 3-faz. (3x400V), produkowany dla mocy od 0,4kW do 220kW

więcej

Firma Sanyu Electronics Equipment Co. Ltd została utworzona w roku 2000 jako firma “córka” japońskiego koncernu Japan Sanyu Cooperation. Firma Sanyu jest liderem na rynku azjatyckim w produkcji przemienników częstotliwości, softstartów oraz urządzeń spawalniczych.

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów stworzyła najwyższej jakości urządzenia, które w pełni zaspokajają ich najwyższe wymagania. Przemienniki częstotliwości i softstarty są wykorzystywane w wielu dziedzinach przemysłu takich jak przemysł maszynowy, wydobywczy, metalurgiczny, chemiczny, a szczególnie w branży HVAC (klimatyzacja i wentylacja).

Ambicją firmy Sanyu jest odgrywanie coraz to większej roli dostawcy na światowym rynku nowoczesnych i wszechstronnych urządzeń napędowych.


Jako dostawca przemienników częstotliwości i softstartów dla obiektów związanych z Olimpiadą w Pekinie w 2008 roku firmaSanyu przejęła w swej filozofii olimpijską ideę dążenia do doskonałości z hasłem wyżej, szybciej, mocniej.

     Sanyu kładąc nacisk na badania, innowacyjność i rozwój swoich produktów jest gwarantem lepszej przyszłości w świecie napędów.


Serdecznie zapraszamy do współpracy

Skontaktuj się z nami

Facebook
YouTube
X